About Us

HAKKIMIZDA
-

YazGönder, TÜBİTAK Marmara Teknokent destekli bir projedir. YazGönder ekibi olarak bizler çok iyi biliyoruz ki bir sanat-edebi eseri meydana getirmek oldukça meşakkatli bir süreçtir. Ancak ve maalesef sanatçının yapması gerekenler burada bitmiyor çünkü bir sanatçıdan yarattığı eseri en uygun dergi, gazete ve yayınevilerine ulaştırması bekleniyor. İşte tam bu noktada, YazGönder olarak bizler sanatçıların el emeğini, göz nurunu diledikleri yayınevlerine ulaştırabilmesini sağlıyoruz. En hızlı, en güvenli ve en kolay bir yol ile. Sanatçılar eserlerini editörlerin takip etmekte oldukça zorlandığı e-mail ile değil ücretsiz olarak oluşturacakları şahsi hesaplarından,
Sanatçı Girişi butonundan kayıt olup YazGönder üzerinden yüzlerce yayınevine gönderebilmenin rahatlığına kavuşacaklardır. Bununla birlikte sanatçılar gönderdikleri eserleri kendi hesaplarından, wwww.yazgonder.com, üzerinden an be an takip edebilecekler. YazGönder ile sanatçılar eselerini saniyeler içinde bir çok yayınevine gönderebilecek dolayısıyla eserlerine hak ettiği değeri gösterecek ve eserlerinin yayınlanma ihtimalini yükseltebilecekler.

Diğer taraftan YazGönder online ya da matbu dergi ve yayınevlerine de büyük kolaylık ve avantajlar sağlıyor. Dergi ve yayınevleri ücretsiz olarak Dergi&Yayınevi Girişi butonundan hesap oluşturup diledikleri gibi ilan oluşturabilirler.